HR Executive Recruiter

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Studii superioare (preferabil Psihologie-Sociologie);
• Experienta in domeniul recrutarii de personal reprezinta un avantaj;
• Experienţa de lucru într-o companie multinaţională constituie un avantaj;
• Excelente abilităţi de comunicare, spirit organizatoric, intuitie, operativitate;
• Bune cunostinte de operare PC (Word, Excel);
• Cunoştinţe de limba engleză (scris, vorbit, citit) – nivel mediu;

CERINTE

• Organizeaza si coordoneaza procesul de recrutare si selectie al candidatilor pentru pozitiile vacante;
• Organizeaza si participa la interviurile de selectie conform procedurii de recrutare;
• Asigura colaborarea cu departamentele interesate in procesul de recrutare;
• Asigura acuratetea si actualizarea bazei de date a CV-urilor;
• Actualizeaza fisele de post pentru pozitiile din companie;
• Consiliaza angajatii companiei in probleme de resurse umane (legislatie, proceduri si politici interne etc);
- Participa la evenimentele de profil, cum ar fi targurile de job-uri;
• Contribuie la crearea si mentinea unei imagini bune in interiorul companiei prin asigurarea modalitatilor de comunicare interna;
• Intocmeste rapoarte si statistici in legatura cu activitatea desfasurata.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-o echipa de profesionisti;
- Salariu motivant;
- Prime pentru implicare, respectare deadline;
- Forme de recompensare si stimulare nonfinanciare;
- Un plan coerent de cariera in organizatie.

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet . Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maxim de avantajele Internetului.