HR Executiv

BIP Grup Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera asistenta in procesul de integrare a noilor angajati
- Identifica nevoilor de formare profesionala si la elaborarea planului anual de instruire
- Elaboreaza instrumentelor de evaluare a performantei si la evaluarea periodica a performantelor angajatilor
- Evalueaza motivatia personalului si face propuneri privind politicile motivationale
- Asigura reprezentarea companiei la evenimente dedicate recrutarii de personal
- Administrare personal.

CERINTE

Cerinte:
- Studii superioare
- Experienta de minim 3 an in pozitii similare
- Cunostinte de operare PC: MS Office (Excel, Word, PowerPoint), Internet
- Permis de conducere, categoria B

Constituie avantaje:
Cunostinte de salarizare
Certificarea calitatii de formator de personal
Cunostintele de limba engleza

Profilul candidatului:
Excelente abilitati de comunicare si interpersonale
Capacitatea de a coordona si finaliza mai multe proiecte in paralel
Initiativa, flexibilitate si capacitatea de adaptare la un mediu dinamic
Creativitate; abilitati de planificare si prezentare; atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corespunzator responsabilitatilor postului
- Posibilitatea de a lucra in cadrul unui colectiv tanar si dinamic, intr-o companie aflata in plina dezvoltare

BIP Grup Romania este o companie a grupului international IMSG (http://www.imsg.co.uk) si reprezinta o principala optiune in externalizarea serviciilor de vanzari si trade marketing. BIP Grup Romania presteaza servicii pentru Colgate Palmolive, Red Bull Romania, Coca Cola, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Masterfoods, L’Oreal etc.