HR ASSISTANT

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza HR ASSISTANT.

Responsabilitati:
- Implicarea activa in derularea activitatilor de receptie si secretariat;
- Programarea interviurilor ;
- Asigurarea feed-back-ului pentru candidati;
- Actualizarea permanent a baza de date a clientilor /candidatilor;
- Intocmirea de rapoartele privind activitatea companiei;
- Participarea la interviuri.

CERINTE

- Absolvent/a de studii superioare (specializarea psihologie reprezinta un avantaj);
- Disponibilitate pentru lucru cu dead-line-uri stricte;
- Abilitati de comunicare si de relationare; orientare catre client;
- Persoana organizata, ordonata, cu atentie la detalii, orientare catre rezultate, avand un bun management al timpului;
- Limba engleza nivel avansat (vorbit-scris-citit); o a doua limba straina reprezinta avantaj;
- Cunostinte PC (Excel, Word, Powerpoint, Internet).

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru stimulativ;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.