Hotel & Restaurant staff - Bucharest - \"\" no permits, no fees\"\"

G&G International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te invitam sa aplici si sa descoperi NOI oportunitati de angajare in cadrul unei organizatii care sa-ti puna in valoare aptitudinile si abilitatile profesionale si care sa-ti poata asigura dezvoltarea profesionala pe care ti-ai dorit-o.

CERINTE

DACA AI:
- experienta profesionala in STRAINATATE in hoteluri de 3- 4-5 stele, restaurante de lux
- abilitati dezvoltate de comunicare si lucru in echipa;
- diploma de calificare sau specializare in profesia pentru care faci aplicatia;

DACA ESTI:
- orientat catre clienti si raspunzi prompt si profesional nevoilor acestora;
- dornic de perfectionare profesionala si de continuitate in munca,
- o persoana flexibila, dinamica , careia ii place lucrul in echipa

DACA ITI DORESTI o dezvoltare a carierei profesionale in domeniul HoReCa in Hoteluri de 3-4-5 stele sau Restaurante de Top din BUCURESTI

Atunci inseamna ca esti candidatul ideal pe care clientii nostri si-l doresc a li se alatura.
Actionand ca partener, ghid si confident va putem oferi serviciile de care aveti nevoie in identificarea unui loc de munca corespunzator pregatirii, abilitatilor si aptitudinilor dumneavostra profesionale.

DESCRIEREA FIRMEI

Our company is having 6 years experience in HR.