HOTEL MANAGER

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Managementul eficient al activitatii de vanzare si indeplinirea obiectivelor
Coordonarea si monitorizarea activatii echipei
Gestionarea/ coordonarea tuturor serviciilor (cazare, restaurante, bar, promovare)
Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti,impulsionarea vanzarilor ,negocierea cu cei mai importanti jucatori din piata Urmarirea permanenta a soldurilor in piata,cat si a principalilor concurenti
Managementul companiei
Crearea si mentinerea unui parteneriat cu clientii printr-o relatie de inalt profesionalism

CERINTE

Studii superioare in domeniul Economic
Experienta in coordonarea unui complex hotelier de minim 4 ani
Prezenta agreabila, Business

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.