Hotel 4 stele Bucuresti - Receptioneri, Ospatari, Bucatari, Cameriste (ref: RH-H03)

G&G International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un Hotel de 4**** situat in zona centrala a Bucurestiului.

Departamentele pentru care se fac angajari sunt: Receptie/ Restaurant/ Bucatarie/ Housekeeping.

CERINTE

- calificare profesionala in functia pentru care se face aplicatia
- experienta in domeniul vizat, de cel putin 1 an
- reale abilitati de comunicare
- spirit de echipa
- orientare catre client
- atitudine pozitiva si proactiva
- cunostinte de limba engleza, constituie avantaj
- spirit analitic si organizat
- pasionat

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- climat de lucru placut si motivant;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe de profesionisti;
- pachet salarial motivant;
- posibilitati reale de promovare;
- programe de training si formare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Our company is having 6 years experience in HR.