hostess videochat

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Video chatul inseamna comunicarea cu diferite persoane din intreaga lume,prin intermediul internetului,iar viziualizarea se face prin intermediul unei camere video. NU exista contact direct de nici un fel cu mermbrii ce acceseaza site-ul.Aici puteti inalni o multime de persoane care isi doresc sa isi faca noi prieteni.Din punct de vedere salarial aveti posibilitatea de a castiga cu usurinta un salariu intre 2000-10000 RON ( 500 - 2500 euro ) lunar. Ca si program ,acesta este cat se poate de flexibil (3-4 zile pe sapatama turele fiind alese de catre dumneavoastra) in functie de cum sunteti disponibila.

CERINTE

varsta minima este de 18 ani
-cunostinte minime PC
-cunostinte limba engleza
-sa poti purta conversatii interesante
-sa poti fii sociabila

BENEFICII OFERITE

- castiguri intre 600-3000 euro pe luna in functie de orele online
- pregatire intensiva
- sedinte foto
- bonusuri pentru performanta si seriozitate
- camere tip garsoniera..deci intimitate totala
- conturi fara posibilitate de accesare din Romania
- confidentialitate totala
- posibilitate de a lucra in sesiuni non-adult!!!!