Hostess/Promoter posturi vacante

Trade Promotion Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- abordeaza si interactioneaza cu clientii in vederea prezentarii produsului prin intermediul spech-uluii
- utilizeaza tehnica de marketing din continutul spech-ului pentru a promova produsele companiei
- asista si influenteaza potentiala decizie de cumparare

CERINTE

Daca iti doresti un job flexibil, dinamic, remunerat cu un salariu atractiv si consideri ca te incadrezi profilului de mai jos:
- prezenta placuta, sociabila, activa, cu bune abilitati de comunicare si persuasiune
- calm si stapanire de sine, un simt crescut al responsabilitatii
- abilitati de calcul numeric si de lucru cu banii
- cunostinte minime de limba engleza
te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

BENEFICII OFERITE

Compania noastra ofera bonusuri saptamanale si lunare in raport cu performantele atinse.

Este o companie romaneasca cu capital social privat specializata in promovarea, coordonarea si alinierea procesului de vanzare promotional al produselor inovative la nivel national.