HOSTESS

Front Line

Job expirat

RESPONSABILITATI

- HOSTESS- persoane care participa la anumite evenimente:
- TARGURI - ofera informatii vizitatorilor, intampina diverse personalitati
- LANSARI PRODUSE - ofera informatii participantiilor
- INAUGURARI - hoteluri, holdinguri, cluburi, baruri,magazine oferind informatiile necesare despre aceasta deschidere
- EVENIMENTE - vizite atat din tara cat si din strainatate pentru diverse evenimente.

CERINTE

Persoanele care aplica la acest job trebuie sa aibe urmatoarele calitatii:
-inaltimea minima 170 cm,
-sa aibe un ten curat si foarte ingrijit
-sa fie dinamice ,
-aspect fizic foarte placut,
- comunicative ,
-responsabile,
-serioase ,
-ambitioase,
-punctuale.
Salariul este motivant si poate ajunge in functie de evenimentele din luna respectiva la 300-400 de euro.
ID MESSENGER: WELLSNEW1

BENEFICII OFERITE

DATELE DE CONTACT ALE FIRMEI FRONTLINE:
TEL: 0728.808.639
ADRESA: Str. Italiana, Nr.12, sector 2(Marti,Miercuri, Joi intre orele 11.00-14.00)
EMAIL: velter.wilhelm@flm.ro

Agentie de publicitate la nivel national care furnizeaza servici de hostess, promovoare, evenimente speciale, caravane,petreceri, etc.
Tel:0728 808 639 sau ID Mess: wellsnew1