Hostess

Business Ideas Provider Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este un job distractiv, de obicei part-time, se plateste bine iar experienta acumulata nu poate fi decat un atu intr-o viitoare cariera in marketing, advertising sau PR.
- Participarea la targuri, expozitii, promotii, evenimente.

CERINTE

- aspect fizic placut,
- persoane punctuale, serioase, inteligente, cu spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a cunoaste oameni noi din diverse domenii de activitate; posibilitatea de a avea un castig suplimentar;
Rezultatele exceptionale sunt recompensate cu bonusuri de performanta si cu posibilitatea de incadrare permanenta in echipa BIP Grup.

BIP Grup este o principala sursa pentru externalizarea serviciilor de merchandising, promovare si distributie POSM, avand avantajul:
- acoperirii nationale,
- structura performanta la nivelul fiecarei divizii (Ex: peste 300 de merchandiseri),
- echipe specializate food & non-food,
- sisteme performante de comunicare si monitorizare,
BIP Grup presteaza in prezent servicii cu titlu exclusiv pentru Red Bull Romania, Tchibo Romania, Elite, Kraft Foods, JTI, Masterfoods, Orkla Foods, Perla Harghitei, Albalact, L¿Oreal etc.