HELPDESK TECHNICIAN

SENSIDENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea si rezolvarea cererilor de suport tehnic, instalari software (ERP, aplicatii Microsoft), dezvoltarea de rapoarte simple.

CERINTE

- Experienta anterioara:
-sistem ERP (cunostinte de baza ale proceselor de business: gestiune, contabilitate, operational, etc)
- programe de remote (RAdmin, VNC, Dameware, Terminal Services, etc)
- Buna cunoastere a platformei Microsoft, instalari si troubleshooting, Office 2003, E-mail client ( Outlook 2003, 2007), cunostinte SQL, T-SQL
- Constituie un avantaj Vista, Office 2007, MSSQL Server 2005
- Abilitati de comunicare, proactiva, orientata catre rezolvarea problemelor.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet compensatoriu motivant.
Numai candidatii eligibili vor fi contactati.

Companie lider pe piata de distributie produse stomatologice, ofera oportunitatea dezvoltarii carierei !

In contextul dezvoltarii continue a afacerii, Sensident isi largeste echipa, actionand astfel in directia atingerii obiectivelor de crestere si diferentiere pe piata stomatologica.