HelpDesk Suport - DTIC

SC UTI GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

UTI Systems reprezinta o companie importanta pe piata romaneasca de IT & C, recunoscuta ca lider in securitate IT, actionand prin divizia sa de profil ca integrator de sistem, dezvoltator de produse si solutii software si furnizor de servicii
Detalii la www.uti.ro

Descrierea postului:
- Asistarea operatorilor in desfasurarea activitatilor zilnice
- Raportarea eventualelor probleme catre echipa de dezvoltatori
- Instalarea si configurarea de aplicatii pe statii de lucru

CERINTE

- Disponibilitate de lucru in format 12/24 sau 24/48
- Cunostinte de baza C++ si baze de date (PLSQL, ORACLE)
- Abilitati de comunicare orala si in scris
- Adaptare rapida la aplicatii si sisteme noi

Constituie un avantaj:
- Experienta similara

Studii:
- Superioare de informatica, automatica, electronica sau similare

Limbi straine (nivel): engleza - foarte bine

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist
- Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide
- Salariu motivant
- Bonusuri pentru realizari remarcabile

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative