HELP DESK - Italiana

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Post in cadrul unei companii multinationale, specializata in servicii de back-office pentru banci europene.
- Aceasta pozitie este integrata departamentului de asistenta pentru carti de credit.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare, preferabil in domeniul economic;
- Limba italiana - nivel avansat;
- Rabdare, inclinatie spre lucrul cu cifre si calcule;
- Foarte bune abilitati de comunicare, de concentrare a atentiei si orientare spre atingerea obiectivelor;
- Cunostinte PC avansate (MS Office).

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si beneficii colaterale;
- Perioade de training;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei in domeniul bancar.

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.
* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.