Hardware Manager

Class It Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea ofertelor tehnice pentru echipamentele solicitate de clienti/colegi;
- Realizarea ofertelor tehnice pentru licitatii si verificarea echipamentelor ofertate in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini;
- Alegerea celor mai buni furnizori de echipamente in conformitate cu solicitarile clientilor si mentinerea relatiei cu acestia;
- Coordoneaza activitatea colegilor din departament;
- Realizarea stocurilor si a inventarului;
- Eliberare certificate de garantie/conformitate, cat si avize de insotire a marfii

CERINTE

- Experienta min 6 luni de ofertare a clientilor si gestiune a resurselor departamentului hardware;
- Cunoasterea avansata a componentei hardware si software a unui calculator;
- Cunoasterea avansata a solutiilor tehnice pentru sisteme, servere, networking- active retea, antivirus,printere, licentiere Microsoft.
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Abilitati de planificare si organizare eficienta;
- Rezistenta la stres;
- Gandire analitica
- Disponibilitate de a lucra peste program cand este necesar;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant si bonusuri de performanta;
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si o companie competitiva, tanara, in plina ascensiune
- Lucrul intr-un mediu cu ultimele tehnologii si echipamente
- Aprecierea muncii bine facute
- Pachet salarial competitiv ce recompenseaza performanta

Class IT Outsourcing, companie de externalizare IT, asigura clientilor sai perfecta functionare a departamentului IT prin valorificarea unei echipe formate din 60 de specialisti ce se afla sub indrumarea unui management de succes.
Timp de 8 ani am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Coca-Cola, Deloitte, Jerry's Pizza, Adecco, Merck, Sharp and Dohme, Financiarul, Sanoma Hearst.
Suntem un colectiv tanar si entuziast si investim incontinuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala.
Vino sa lucrezi pentru prima companie de externalizare IT din Romania.
Vino sa adaugi valoare echipei noastre!