H2B-PROGRAM SUA

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rugam foarte mare seriozitate. Persoanele doritoare de acest program au doua variante.
1) Depunerea cv-ului in baza de date de pe myjob-gratuit, dar fara promovarea cv-ului.
2) Pentru procesarea si promovarea cv-ului, numai pentru persoanele hotarate de acest program, luarea in considerare a cv-ului se face numai atunci cand se depune un dosar complect si se achita pe loc, la inscriere, taxa de procesare a dosarului. Inainte de intrarea in ambasada SUA, se achita obligatoriu si cost program si taxe catre statul american, in caz contrar, nu se elibereaza petitia, de la angajatorul american, fara de care nu puteti intra in ambasada.
Detalii aveti pe sit-ul nostru www.global-recruting.com
GRABITI-VA LA DEPUNEREA DOSARULUI!!! DATA LIMITA 10 SEPTEMBRIE!!!
OFERTA:
Location: NYC, NY

Start Date: 2007, September 15
End Date: 2008, June 29

Salary/Wage: $10.50/hour; $11.00/hr OT
Hours/week: 40 hr/week, OT required !

Job description: Serves food, serves beverages, picks up and serves order when ready, ensure that quality is to standard.

Payment Schedule: weekly

Housing: $200 housing deposit; company provided, shared rooms for sleeping.

Transportation: public transportation available; job location within walking distance from housing site.

CERINTE

- Studii medii sau superioare, scoala profesionala, liceu;
- Persoane calificate sau necalificate;
- Experienta nu este necesara (dar poate constitui un avantaj);
- Persoane peste 18 ani;
- Limba engleza la nivel minim.

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in : FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA.Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate .... cautam de fapt \"la creme de la creme\" - Cerul este limita.... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.