H2B-PROGRAM SUA

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rugam foarte mare seriozitate. Persoanele doritoare de acest program au doua variante.
1) Depunerea cv-ului in baza de date de pe myjob-gratuit, dar fara promovarea cv-ului.
2) Pentru procesarea si promovarea cv-ului, numai pentru persoanele hotarate de acest program, luarea in considerare a cv-ului se face numai atunci cand se depune un dosar complect si se achita pe loc, la inscriere, taxa de procesare a dosarului. Inainte de intrarea in ambasada SUA, se achita obligatoriu si cost program si taxe catre statul american, in caz contrar, nu se elibereaza petitia, de la angajatorul american, fara de care nu puteti intra in ambasada.
Detalii aveti pe sit-ul nostru www.global-recruting.com

CERINTE

- Studii medii sau superioare, scoala profesionala, liceu;
- Persoane calificate sau necalificate;
- Experienta nu este necesara (dar poate constitui un avantaj);
- Persoane peste 18 ani;
- Limba engleza la nivel minim.

Global Recruting - H2B viza de munca sezoniera in SUA pentru persoane care au o calificare cat si pentru cei care nu au.Persoane cu varsta peste 18 ani, indiferent de studii sau calificare, barbati si femei.Limba engleza incepe de la nivel minim.Joburi in domeniul hotelier, constructii, parcuri de distractii, curatenie in Nevada, California, Florida si alte state.Contracte pe durata de 6-10 luni.Posibilitatea obtinerii si unui al doilea job.
Salarizarea oferita:$8-$14/ora+tips (cel putin $2000-$3000/luna).