Guvernanta interna, fetita 2 ani,zona Unirii, 3500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting recruteaza guvernanta interna cu experienta si recomandari pentru o fetita de 2 ani. Zona: Unirii.Se va lucra cu 2 wd libere pe luna. Ne intereseaza si doamne ce pot lucra 2 saptamani intern cu 2 saptamani libere. Se ofera cazare. Salariul: 3500 lei. Atributii: tot ce tine de fetita. Cautam doamne blande, educate, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.