Guvernanta interna cu experienta si recomandare. Studii superioare si experienta min. 2 ani ca bona interna (obligatoriu referinte). 2500 lei +CM

Jobs and HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam cu Contract de munca o doamna educata (45- 54 ani), manierata si cu experienta min. 2 ani ca bona interna (referintele sunt obligatorii). Fetita are 4 ani.
Atributii:
- stimulare intelectuala;
- activitati educative;
- hrana, joaca, ingrijit;
- gatit ocazional;
Oferta:
Se ofera un pachet salarial, CM, cazare (camera proprie), masa, bonusuri. Salariul incepe de la 2500 lei+ CM. Bonusul poate fi in valoare de 2500 lei/ 6 luni in functie de performante.
Iar bonusul de fidelitate de 100 milioane, platibil dupa primul an de colaborare.

CERINTE

Oferta:
Se ofera un pachet salarial, CM, cazare (camera proprie), masa, bonusuri.

BENEFICII OFERITE

Salariul incepe de la 2500 lei+ CM. Bonusul poate fi in valoare de 2500 lei/ 6 luni in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare fara comision din Bucuresti.
Asiguram servicii de:
- babysitting intern (cu cazare) si extern pentru copii de toate varstele;
- oldsitting, ingrijire persoane bolnave;
- leasing de menajere pentru birouri si apartamente/ vile.