GSM Area Sales Representative

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei promova serviciile pentru companii oferite de Vodafone Romania.
Vei intalni persoane de decizie din companiile prospectate pentru a le consilia in vederea optimizarii abonamentelor si reducerii costurilor cu telefonia mobila, fixa si datele. Le vei oferi cea mai buna solutie din portofoliul Vodafone. Vei negocia si incheia contractul de servicii si vei urmari activarea acestuia.
Suntem partener national Vodafone. Ne dorim ca toti cei care fac parte din echipa noastra sa se poata dezvolta, atat in planul abilitatilor, cat si al carierei.
Platim bine rezultatele si apreciem efortul, consecventa si proactivitatea.

CERINTE

Esti motivat sa lucrezi in vanzari de servicii.
Poti initia si dezvolta relatii cu clientii.
Esti orientat spre rezultate.
Ai excelente abilitati de comunicare.
Ai experienta relevanta in vanzari.
Faci ceea ce spui si spui ceea ce faci.
Esti dispus sa-ti dezvolti abilitatile si cunostintele.

Daca descrierea te reprezinta, speram ca vei gasi suficiente argumente pentru a ne trimite cv-ul tau.

BENEFICII OFERITE

Pachetul de beneficii este format din:
- venit fix, comision din vanzari si bonusuri,
- telefon mobil cu abonament,
- masina,
- training de specialitate si soft skills,
- competitii si premii.