Green4care International cauta parteneri in Romania: Medici si Centre Medicale

Green4care International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:

Green4care International cauta parteneri in Romania: Medici si Centre Medicale,

Descrierea activitatii partenerului GREEN4CARE in Romania:

- Sa recomande sau sa caute pacienti din Romania, care doresc un tratament medical in strainatate;
- Sa caute centre medicale private mari din Romania, care doresc sa primeasca pacienti straini pentru un tratament medical in Romania, pacienti adusi de Green4care;
- Sa recomande si sa prezinte Green4care International, cadrelor medicalale cu care interactioneaza;
- Sa recomande sau sa caute centre medicale din Romania, care doresc sa vanda/cumpere aparatura medicala uzata;
- Sa fie la current cu legislatia medicala din Romania;

Prezentare Green4care:

O COMPANY VERDE cu o misiune UNICA
O COMPANIE verde cu Pozitionare unica Green4Care are sediul la Paris (Franta). Aceasta este condusa de Dr. Eytan Ellenberg MD, PhD, MBA. Creeata pe o nouă abordare, GREEN4CARE ajuta spitalele şi clinicile, vinde echipamentele lor uzate prin diverse mecanisme (licitaţie, vânzări directe, reamenajare ...). Prin acordarea de subvenţii (de retrocedare a unui procent de vânzări), GREEN4CARE ajută Asociatiile, Fundaţiile, Spitale si finanţeaza proiectele lor ecologic şi umanitar. GREEN4CARE are colaboratori care provin din diverse domenii de activitate necesare pentru a atinge acest scop: specialist in licitaţii, consilieri specialisti in ecologie, colaboratori/ parteneri specialisti juridic, lanţuri de aprovizionare, şi furnizorii de încredere în Europa şi Statele Unite pentru echipamentele uzate prin vânzări directe şi/sau licitaţii (unul dintre partenerii noştri lucreaza deja cu 750 de spitale din SUA, un altul lucreaza în Italia, Germania şi Franţa) etc,.

Despre Tratamentul Meu Medical în Străinătate
Tratamentul Meu Medical în Străinătate (My Medical Treatment Abroad) este o o parte a grupului Green4Care International companie franceză care ajuta spitalele şi clinicile, printr-o inovatoare abordare verde. Pe baza selectari acestui parteneriat a liderilor cu facilităţi in centre medicale din Europa Centrală şi de Est, Asia şi Orientul Mijlociu, tratament medical în străinătate, Tratamentul meu medical în străinătate, furnizeaza servicii medicale de tratament.
Acesta furnizează suport profesional şi servicii complete pentru pacienţii străini din multe ţări şi în diferite limbi, cum ar fi Rusia, Ucraina, Georgia, Iordania, Liban, Turcia, Statele Unite ale Americii, Belarus, Bulgaria, Cipru şi multe altele ...
Responsabilitatea noastră reală este de a acorda încredere completă și asigurarea facilităţi de tratament medical care se potrivesc nevoilor pacienţilor, şi apoi furnizează un pachet complet de sprijin medical inclusiv cheltuielile de deplasare şi cazare la "cele mai bune prețuri".
Ne propunem și oferim un pachet complet pacientului: la fel ca relația cu cabinetul medicul, personalul nostru construieşte o relaţie de îngrijire completa şi de încredere. Dincolo de orice îndoială, acest lucru este cel mai sigur mod de a aranja o excursie in scopul turismului medical prin care să beneficieze de economii substanțiale.

CERINTE

Cerinte cerute Partenerului nostru:

- Cunostinte solide ale sistemului medical din Romania;
- Redactarea unui cv + o scrisoare de intentie in limba engleza sau franceza;
- Cunoasterea unei limbi straine: engleza sau franceza;

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite Partenerului:
- Oferta financiara va fi de tip comision;
- Procentul se va discuta personal cu fiecare persoana in parte, imediat dupa vizualizarea cv-ului si scrisorii de intentie;
- Posibilitatea de a interactiona cu cele mai importante personalitati din domeniul medicine.

Contact:

marius@green4care.org