Greedy.ro - Web Designer

Greedy Software srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Creativitate si simt estetic dezvoltat
* Cunostinte solide de HTML / XHTML, CSS, JavaScript
* Cunostinte de Adobe Photoshop sau GIMP
* Notiuni de design si prelucrare grafica pentru interfete pagini web
* Portofoliu de lucrari
* Capacitate de comunicare, de lucru in echipa
* Responsabilitate individuala, dorinta de realizari personale
* Capacitatea de a asimila rapid noi cunostinte
* Reprezinta un avantaj experienta Joomla / Mambo CMS

CERINTE

* Propunerea si implementarea conceptelor de design pentru realizarea sau imbunatatirea siturilor web
* Realizarea de produse digitale care subliniaza identitatea vizuala a unei companii (sigle, CD-uri de prezentare, newsletter)
* Consultanta / suport tehnic / asistenta oferite clientilor

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial motivant (intre 300 - 700 euro) bazat pe competente si rezultate
* Bonusuri pe proiect
* Bonusuri corelate cu performanta
* Excelente oportunitati de dezvoltare intr-o companie aflata la inceput de drum

www.greedy.ro

Suntem o companie tanara, dinamica, care ofera servicii si solutii la un standard inalt, intr-o gama larga de domenii IT, de la crearea de situri web si pana la procese complexe de analiza, design si implementare software.
Dorim sa formam o echipa de informaticieni pentru a adapta si dezvolta solutii IT pe o piata aflata in plina dezvoltare si cu un apetit crescand pentru programe software de calitate.