GRAPHIC & WEB DESIGNER

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza layout-uri pentru site-uri web, animatii flash, bannere;
- Transforma layout-uri dintr-un format grafic în html.

CERINTE

- Absolvent studii superioare sau facultate in curs.
- Cel putin 2 ani de experienta in realizarea de layout-uri pentru site-uri web, animatii flash, bannere.
- Cunostinte puternice de Adobe Photoshop, Corel Draw, Dreamweaver.
- Cunostinte foarte bune HTML, CSS; interes pentru un markup curat.
- Creativitate, simt estetic.
- Reprezinta Avantaj cunostintele de Macromedia Flash

BENEFICII OFERITE

- Plan de cariera.
- Pachet salarial atractiv.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri.