Graphic Designer / Web Designer Part Time (se poate lucra si de acasa)

Jurgen Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un grafician talentat, creativ, serios si comunicativ pentru proiecte web precum: bannere, layouturi web, elemente grafice pentru scrisori de vanzari .
Pentru a aplica la acest job, trimiterea unui portofoliu cu lucrari de tipul celor mentionate mai sus este cerinta obligatorie

Pentru acest job se poate lucre si de acasa ; acceptam aplicanti din orice regiune a tarii

CERINTE

- Experienta procesare grafica la nivel avansat (Adobe Photoshop)
- Experienta in programele Adobe Photoshop (nivel avansat); cunostintele Flash reprezinta un avantaj
-Competente si aptitudini artistice
- Atentie sporita la detalii
- Capacitate de organizare a unui volum mare de proiecte, respectarea termenelor limita

BENEFICII OFERITE

- Participarea în implementarea de proiecte semnificative și interesante din comerțul online
international
- Salariul este de 1100 de lei net / part time (4h/zi)
- Se poate lucre si de acasa

DESCRIEREA FIRMEI

Companie specializata in comert electronic