Graphic Designer / Flash Programmer

Ascensys Soft

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizarea unor machete grafice pentru softuri educationale pe baza unui scenariu determinat;
(Necesita cunostinte avansate de Photoshop)
Atributii Flash Programmer
-Realizarea de animatii pentru softuri educationale, punerea in scena a elementelor grafice primite de la Designer.
(Necesita cunostinte avansate de Flash CS3 si Action Script)

CERINTE

Pentru Designer:
-Experienta in folosirea Photoshop si Illustrator (eventual un Portofoliu disponibil la aplicare -pe net sau pe cd/dvd/stick)
-imaginatie
-atentie la detalii
-rabdare

Pentru Flash Programmer
-cunostinte avansate de Flash CS3 si Action Script
-imaginatie
-rabdare

Activitatea societatii noastre este orientata spre dezvoltarea de aplicatii educationale. Mai multe informatii puteti gasi pe adresa www.ascensys.ro. Mediul de lucru este unul tanar, programul flexibil, oferim bonusuri in functie de rezultatele obtinute.