Graphic Designer

New Europe Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- 2 posturi junior si senior
- DTP , scanare de imagini, procesare imagini
- Designul materialelor noastre de promovare
- Verificarea tehnica si optimizarea machetelor in vederea tipariri- pregatire tipar
- Designul si redactarea ghidului imobiliar RED si a revistei Campus, design hard copies

CERINTE

- Atentie pentru detalii
- Prezentarea unui portofoliu
- Persoana organizata
- Studii superioare
- 2 ani experienta in domeniu pentru postul de senior
- Quark, Photoshop, CorelDraw

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant pentru PFA-uri (persoane fizice autorizate)

New Europe Media este cea mai inovativa firma media din Romania. Avem in prezent 4 servicii: CoolCards este prezent pe piata romaneasca din anul 2005 si este o retea de distributie de carti postale gratuite in peste 300 locatii din Bucuresti , Infostand din anul 2000, distributie de brosuri, flyere gratuite in peste 370 de locatii in Bucuresti, din anul 2001 se distribuie gratuit Ghidul Imobiliar RED, cea mai buna revista de anunturi imobiliare si revista Campus cea mai dinamica publicatie pentru studenti din anul 2001.
Datorita lansarii pe piata a noi proiecte angajam personal pe toata durata lunii noiembrie.
Nu ratati ocazia de a lucra alaturi de noi!