Graficieni 2D si 3D

IO AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de persoane cu experienta de minim 2-3 ani pe posturile de graficieni,ariile 2d si 3d;persoane serioase,talentate,cu capacitate de munca, putere de decizie,orientare puternica catre Internet si Interactiv

CERINTE

Aria 2D - persoana trebuie sa aiba cunostinte solide despre Microsoft Office(Outlook,Word,Excel)si Web Browser(Internet Explorer)cunostinte optime a limbajelor : HTML,Flash,PHP, Photoshop,Illustrator,After Refflex Premier.Nu este obligatorie cunoasterea tuturor limbajelor enuntate mai sus dar prezinta un avantaj.Experientele anterioare de grafician in aceasta arie pot fi prezentate sub forma unui link,din portofoliul personal.

Aria 3D - orientare puternica catre Internet si Interactiv, cunostinte Microsoft Office(Outlook,Word,Excel)si Web Browser(Internet Explorer)cunostinte optime a limbajelor :Maya, Rhinoceros, Adobe Premier,Adobe After Effects si montaj video .Nu este obligatorie cunoasterea tuturor limbajelor enuntate mai sus dar prezinta un avantaj.Experientele anterioare de grafician in aceasta arie pot fi prezentate sub forma unui link,din portofoliul personal.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru modern si prietenos.
Birou in zona centrala.
Salariul se va negocia in urma interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de publicitate, cu capital intergral strain.
Pentru mai multe detalii referitor la specificul firmei vizitati site-ul www.ioagency.com .Ne puteti contacta la nr.de telefon 0727.426.980, persoana de contact Maria Stanciu.
CV-urile si exemplele pot fi trimise la urmatoarele adrese de mail : fluxosity@gmail.com sau maria.stanciu@yahoo.com