DESIGNER WEB, PROGRAM FLEXIBIL, POSIBILITATEA DE A LUCRA DE ACASA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie IT Bucuresti angajeaza cu program flexibil si cu posibilitatea de a lucra de acasa, designer web.

Responsabilitati:
*avansarea de propuneri privind paletele de culori folosite si modul sau modurile prin intermediul carora clientul s-ar putea diferentia din punct de vedere vizual de concurentii sai;
*realizarea de concepte grafice pentru siteuri de prezentare de dimensiune mica sau medie ale unor firme din diferite domenii de activitate;
*proiectarea logo-urilor si a celorlalte componente ce alcatuiesc imaginea clientilor in cauza;
*avansarea de propuneri privind organizarea continutului;

Activitatea se poate desfasura si de acasa.

Capacitatea de a participa si la proiectarea materialelor publicitare tiparite reprezinta un avantaj.

CERINTE

Minim 3 ani experienta design web.

BENEFICII OFERITE

Oferta/avantaje:
*pachet salarial atractiv;
*program flexibil;
*posibilitatea ulterioara de promovare;
*posibilitatea de colaborare si in alte arii de interes.