Grafician/Web Designer

S.C. IT SYSTEMS INTERNATIONAL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Design website-uri, aplicatii web, user interface.

CERINTE

• absolvent al unei universitati cu profil sau student in an terminal
• minim 2 ani experienta in domeniu
• creativitate, simt artistic
• cunostinte avansate de grafica si web design: Adobe Photoshop sau orice alt program de editare profesionala a imaginilor
• cunostiinte in utilizarea Flash, Corel Draw reprezinta un avantaj, însa nu sunt obligatorii
• cunostinte generale HTML/CSS
• reprezinta un avantaj cunostintele de Adobe Flash / JavaScript
• gandire analitica si motivatie intrinseca de a evolua profesional
• capacitatea de a lucra simultan la mai multe taskuri si de realiza livrabile de calitate si la timp

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru dinamic si prietenos cu permanente oportunitati de invatare. Pachetul salarial este motivant fiind corelat cu realizarile avand posibilitati de evolutie profesionala intr-o firma in crestere.

IT SYSTEMS INTERNATIONAL este una din companiile tinere din România care activează pe o piaţa extraordinar de dinamica, o piaţa pentru care evoluţia tehnologiei reprezintă un factor important.
Cu o echipa tânăra dar experimentata, societatea noastră oferă produse si servicii IT atât clienţilor din tara cat si din străinătate, iar principala motivaţie o reprezintă satisfacţia clienţilor. Experienţa tehnica acumulata prin dezvoltarea numeroaselor proiecte si o buna comunicare cu clienţii creează premisele unui parteneriat benefic pentru fiecare utilizator al soluţiilor si serviciilor noastre.