Grafician Print

Unfold

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se va lucra la birou cel putin 2 zile pe saptamana. (locatie centrala in Bucuresti).Restul se poate lucra de acasa.
Cautam grafician care sa se implice, preponderent, in proiecte pentru print. Noi lucram cu layouturi curate, simple si de bun gust. Daca esti si tu pe aceeasi lungime de unda, te asteptam.

Proiectele sunt diferite: brosuri, cataloage, flyere, carti de vizita, banere, harti...etc

Va trebui sa stii sa folosesti o gama varianta de programe de grafica. Esential: cunostinte illustrator, photoshop, indesign....... Nu e suficient doar sa stii sa deschizi programele. :)

CERINTE

Sa lucrezi in programe de grafica
Sa lucrezi curat si organizat
Te vom innebuni cu detaliile, asa ca vei avea nevoie de rabdare
Trebuie sa iti placa sa lucrezi in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Te putem sprijini si invata la orice pas. Daca este nevoie, te vom trimite la cursuri de perfectionare (nu de initiere).

Alte bonusuri se discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de design