Grafician Modelare/ Texturare

AMC Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

- modeleaza si textureaza cladiri/environments, personaje, vehicule pentru jocuri Next Gen.

CERINTE

- foarte bune cunostinte de modelare/texturare in programe de grafica;
- experienta relevanta in industria jocurilor.

BENEFICII OFERITE

- echipa tanara si dinamica;
- posibilitatea de evolutie in cariera;
- bonuri de masa;
- asigurari medicale de stat+private;
- bonusuri.

Vom raspunde numai candidatilor eligibili. Va multumim pentru intelegere.

AMC Studio este o companie IT romaneasca, specializata in domeniul jocurilor video.

Planul nostru dinamic si ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut. Dorim sa formam noi specialisti carora le oferim training specializat, excelente posibilitati de dezvoltare profesionala, pachet salarial motivant, sansa de a lucra într-un colectiv tanar si dinamic.