GRAFICIAN DESIGNER

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma din domeniul producerii de semnalistica outdoor, semnalistica indoor, mobilier personalizat si print digital de inalta rezolutie cautam persoane pentru postul:

Grafician Designer

Rolul:

- Creatie, prelucrare grafica (semnalistica indoor si outdoor, mobilier, amenajari interioare);

- Simulari (dimensiuni, structura de rezistenta, modalitati si materiale folosite);

- Intocmire documentatie tehnica necesara pentru proiectare (planse, cotatii, materiale etc.);

- Determina datele tehnice necesare pentru obtinerea autorizatiilor de amplasare.

CERINTE

- Studii superioare: design ¿ avantaj;

- Experienta minim 1 an (experienta in productie publicitara prezinta un avantaj)

- Cunostinte avansate de: 3D Max, CorelDraw, Adobe Photoshop; Macromedia Flash (avantaj);

- Persoana creativa;

- Bune abilitati de comunicare;

- Capacitate de adaptare si invatare rapida;

- Cunostinte tehnice (avantaj);

- Atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte bun;

- Posibilitate de lucru intr-o echipa tanara si dinamica;

- Bonusuri in functie de performante.

- A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.

- We have a change-management approach.

- We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.