GRAFICIAN

Eurotechnik Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creare machete grafice(Flyer,brosuri etc.)
- verificare tehnica si optimizare a machetelor in vederea tiparirii
- realizarea fotografiilor si prelucrarea / ajustarea imaginilor
- realizarea designului si a materialelor promotionale pentru vitrinele si interiorul magazinelor

CERINTE

Cerinte
- cunostinte solide COREL, ADOBE,

- cunostinte solide HTML, Flash,constituie un avantaj;
- cunostinte foarte bune de prelucrare imagini
- experienta in realizarea de layout-uri / machete grafice
- cunostinte privind spatiile de culoare
- limba engleza la nivel avansat

- Experienta in grafica , design, creatie si fotografiere obligatorie
- capacitate de lucru in echipa si sub presiunea unor termene limita;
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare si planificare;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariu 350-400euro
Transport asigurat de companie

Asigurare medicala privata

Discount substantial la achizitionarea produselor companiei

Companie Olandeza situata in str DN2 Bucuresti - Urziceni Nr. 96 , Sat Sindrilita , Comuna Ganeasa, Jud. Ilfov.
Obiect de activitate:import, vanzari, distributie electrice,electrocasnice si confectii.
pentru mai multe informatii www.eurotechnik.ro