Grafician

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colaboreaza cu echipa in vederea realizarii proiectelor si respectarea termenelor.
- Propune si implementeaza concepte grafice pentru realizarea diverselor materiale publicitare.
- Realizarea machetelor grafice, executarea si adaptarea desenelor vectoriale, scanarea si prelucrarea imaginilor, montajul machetelor grafice.
- Verificarea tehnica a materialelor conform parametrilor specifici in procesele tehnologice de tipar off-set, print digital, print de mari dimensiuni, serigrafie, cutter-plotter etc.

CERINTE

- Buna cunoastere a programelor Adobe Photoshop, Adobe illustrator / Corel Draw, Adobe InDesign.
- Experienta minim 1 an in domeniu.
- Cunostinte DTP.
- Capacitate de organizare eficienta si de finalizare a proiectelor în termenul stabilit.
- Abilitati foarte bune de comunicare.
- Creativitate si entuziasm.
- Simt artistic dezvoltat.
- Deschidere catre proiecte noi, inovatie.

BENEFICII OFERITE

- Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism.
- Echipa tanara si motivata.
- Posibilitate de dezvoltare pe plan profesional.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)