Grafician

SC GAMMA TECHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creare layout-uri pentru site-uri web
- Creare machete grafice in vederea tiparirii (tipar digital, offset, outdoor)
- Creare logotipuri si / sau alte elemente de identitate vizuala
- Verificare tehnica si optimizare a machetelor in vederea tiparirii
- Prelucrare / ajustare imagini

CERINTE

- Cunoasterea foarte bine CorelDraw
- Cunostinte Adobe Photoshop , 3D ¿ constituie un avantaj
- Cunostinte utilizare cutter ploter , aparat de taiat polistiren
- Portofoliu de clienti ¿ constituie un avantaj
- Limba engleza ¿ nivel avansat
- Capacitate de lucru in echipa si sub presiunea unor termene limita;
- Abilitati foarte bune de comunicare, organizare si planificare;
- Atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Prime si bonusuri conform realizarilor

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCTIE PUBLICITARA
- inscriptionari auto
- casete luminoase
- litere volumetrice
- bannere
- elemente din polistiren extrudat/expandat