Grafician

RADAR GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creare machete grafice in vederea tiparirii si inscriptionarii pe obiecte publicitare sau ambalaje
- creare logotipuri si / sau alte elemente de identitate vizuala
- prelucrare / ajustare imagini
- creare layout-uri pentru site-uri web

CERINTE

- cunoasterea cel putin a unuia din programele: CorelDraw, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator
- experienta in realizarea de layout-uri / machete grafice
- cunostinte privind spatiile de culoare

BENEFICII OFERITE

- remuneratie motivanta
- prime si bonusuri conform realizarilor

RADAR GROUP este lider in distributia de articole party si baloane. Aceste produse sunt distribuite in hipermarketuri si sunt expediate prin coletarie rapida clientilor din intreaga tara. Activitatea firmei include realizarea de decoratiuni pentru evenimente, personalizarea de baloane si organizarea de cursuri de \\\\\\\\\\\\\\\"training\\\\\\\\\\\\\\\" pentru decoratori.