GRAFICIAN

TELEVIZUNEA U

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza editarea grafica a tuturor materialelor video care sunt utilizate de postul de televiziune U, conform regulilor de productie T.V. si a normelor CNA.
-Aduce imbunatatiri si se implica in toate activitatile creative ale departamentului.

CERINTE

- experienta in domeniu, de preferinta in mass-media minimum 6 luni ;
- cunostinte de Adobe AfterEffects, Maya, Photoshop, Final Cut, grafica 2D instalata pe MAC
- abilitati de comunicare;
- creativitate;
- persoana organizata, cu simtul raspunderii;
- limba engleza - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa;
- abonament pt. sericii medicale gratuite la o clinica privata.

Televiziunea U creeaza trenduri si aduce in Romania cele mai tari hituri ale momentului, fiind prima televiziune interactiva.
Televiziunea U ii asculta pe telespectatori si le ofera posibilitatea de a alege singuri piesele pe care doresc sa le vada la U si rasplateste fidelitatea acestora cu premii atractive si relevante oferindu-le invitatii la cele mai tari concerte si evenimente, excursii in strainatate si sansa de a-si intalni personal idolii.
Televiziunea U se implica in descoperirea tinerilor talentati, asa cum a aratat si cu ocazia turneurilor I Love U, unde a premiat excelenta creativa a participantilor.
Televiziunea U este acolo unde sunt si fanii sai, la cele mai mari evenimente muzicale (B\'estfest, Liberty Parade, etc.).