Grafician 2D - 3D

Steel Invent SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea designului din AutoCAD sau realizarea lui in unul din programele de grafica 3D, texturarea si randarea lui pentru realizarea unor imagini deosebite, animatii 3D.
Realizarea grafica a pliantelor precum si alte creatii publicitare necesare strategiei de promovare a companiei.

CERINTE

Experienta bogata in domeniul graficii 3D(3DSMax, MAya etc.), in crearea de modele, texturi, randari pentru vizualizare arhitecturala, composing. animatie.
Abilitatea de a desena in AutoCAd este absolut necesara.
Cunoasterea foarte buna a unui soft de grafica vectoriala( Corel, Ilustrator etc.).
Experienta solida in programe de editare grafica (Photoshop, Indesign etc.);

Facultatea de arhitectura, portofoliul, educatia in domeniul artelor sau experienta similara sunt factori determinanti in alegerea candidatului.

Vom raspunde numai candidatilor eligibili. Multumim pentru intelegere.

SteelInvent este o companie bucuresteana specializata in producerea de structuri metalice si materiale de constructii la cel mai inalt nivel tehnologic.