grafician

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizarea machetelor pentru print outdoor si indoor.
-realizarea machetelor grafice pentru executare materiale tiparite: pliante, brosuri, cataloage, calendare.
-realizarea machetelor pentru reviste, cataloage, presa.
-Realizare concepte grafice pt. design de ambalaj
-Responsabil cu conceperea si prelucrarea materialelor publicitare, machetare si pregatire pentru tipar.
-Crearea de concepte, brand-uri, identitate companie, identitate produs.

CERINTE

-Experieta similara intr-un post de grafician DTP.
-Cunostinte ale programelor de grafica (Corel, Adobe Photoshop si Illustrator). -Disponibilitate pentru activiti conexe pregatirii grafice(taiere, capsare, ambalare) si pentru discutii cu furnizorii de tiparituri .
-experienta in DTP pt. design de ambalaj constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-dezvoltare profesoinala
-salariu atractiv
-activitate intr-un colectiv tanar, dinamic si competitiv