Grafica DTP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea machetelor pentru print outdoor si indoor.
- realizarea machetelor grafice pentru executare materiale tiparite: pliante, brosuri, cataloage, calendare.
- realizarea machetelor pentru reviste, cataloage, presa.
- realizare concepte grafice pentru design de ambalaj
- pregatire pentru Design ambalaje
- responsabil cu conceperea si prelucrarea materialelor publicitare, machetare si pregatire pentru tipar.
- crearea de concepte, brand-uri, identitate companie, identitate produs

CERINTE

- experieta intr-un post de grafician DTP - minim 2 ani
- cunostinte ale programelor de grafica (Corel, Adobe Photoshop si Illustrator -avansat).
- MS-Office cel putin mediu
- disponibilitate pentru activiti conexe pregatirii grafice (taiere, capsare, ambalare).
- experienta in DTP pentru design de ambalaj constituie un avantaj
- limba engleza mediu (scris, vorbit)
- seriozitate, asumarea responsabil, creativitate
- persoana foarte bine organizata, ordonata, capacitatea de a lucrat cu mai multe proiecte in acelasi timp

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala
- salariu atractiv
- colectiv tanar, dinamic si competitiv