GESTIONARI - BUCURESTI

TABCO-CAMPOFRIO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Raspunde de primirea, pastrarea si eliberarea bunurilor (valori materiale);
2. Pastreaza evidenta tehnico-operativa pe fiecare produs in parte, atat cantitativ, cat si valoric.
3. Asigura aranjarea stocului de marfa in depozit, conform criteriilor stabilite;
4. Raspunde de timpii de efectuare a comenzilor, astfel incit procesul de livrare si distributie sa se desfasoare fluent, conform celor agreate cu departamentul de vinzari;
5. Urmareste modul in care sint arhivate si depozitate documentele care fac obiectul unor inregistrari care ii afecteaza gestiunea de catre operatorii facturare;
6. Participa la toate inventarele efectuate in baza deciziei de inventariere emise de conducerea societatii.

CERINTE

- experienta de lucru de minimum 2 ani pe un post similar;
- abilitati de lucru cu oamenii si de coordonare echipa;
- abilitati de comunicare, raportare (verbala si scrisa);
- abilitati de planificare, organizare;
- abilitati numerice/de calcul;

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de munca foarte bune si oportunitatea dezvoltarii carierei intr- un mediu profesionist.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.