Gestionar Service

DAAS ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestioneaza stocul de piese si materiale
• Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfurilor
• Intocmeste documentele aferente intrarilor de marfa
• Efectueaza, coordoneaza si supravegheaza incarcarea/descarcarea produselor fara a provoca accidente sau deterioarari ale acestora
• Asigura livrarea corecta a bunurilor catre client/ tehnicieni service
• Intocmeste documentele aferente iesirilor de marfa
• Inventariaza periodic stocul de marfa
• Organizeaza spatiul de depozitare

CERINTE

• Experienta in gestiunea stocurilor si efectuarea receptiilor , respectiv livrarilor de marfa
• Abilitati de planificare, organizare, indemanare
• Cinste si corectitudine
• Studii medii
• Atentie la detalii si atentie distributiva
• Capacitatea de a lucra cu oamenii
• Rezistenta la stres
• Cunostinte de operare PC (Excel, Word, Outlook)
• Domiciuliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

tichete de masa, telefon de serviciu, tichete cadou etc

Comert cu mobilier, echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa, frig comercial si industrial, rafturi comerciale si industriale, servicii de service si mentenanta in garantie si post garantie