Gestionar - Sef Depozit

HR SERVICES & SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta/ control asupra tuturor actelor insotitoare ale marfurilor ce intra sau ies din gestiune;
- Inventarierea periodica a stocurilor de marfuri existente in depozit;
- Organizarea si administrarea in conditii optime a spatiului de depozitare;
- Efectuarea livrarilor in conformitate cu dispozitiile de livrare.

CERINTE

- studii medii obligatorii
- experienta intr-un post similar minim 2 ani de zile
- cunostinte PC: Word, Excel
- rezistenta la stres
- abilitati de organizare

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie ce activeaza cu succes in piata materialelor de constructii. Pachetul salarial include:
- salariu lunar net negociabil ion functie de experienta
- plata orelor suplimentare conform legii
- tichete de masa
- se asigura transportul

Cheia succesului nostru consta in evaluarea corecta a nevoilor partenerilor nostri si identificarea talentelor de top. Noi cautam lideri care sunt vizionari si care pot conduce oamenii cu pasiune.