GESTIONAR – SEF DE SCHIMB

Talent Stream

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Are in gestiune produsele finite si marfurile spre revanzare aflate in depozit
- Raspunde de activitatea desfasurata in depozit si pe platforma logistica inclusiv lucrul cu contractori sau subcontractori si asigura buna desfasurare a procesului de receptie si livrare a placilor din gips-carton si a marfurilor spre revanzare.
- Verifica activitatea subalternilor si subcontractorilor
- Raspunde de livrarea completa, la timp si cu materiale fara defecte catre clienti
- Intocmeste si trimite raportarile necesare
- Raspunde de respectarea cerintelor safety in depozit si pe platforma logistica
- Raspunde de ordinea si curatenia in depozit si pe platforma logistica
- Raspunde de rotatia stocurilor si asezarea produselor in depozit si pe platforma logistica

CERINTE

Profilul candidatului:
- Apt din punct de vedere medical
- Minim absolvent de liceu
- Bune abilitati de comunicare si exprimare
- Cunostinte operare PC
- Experienta in coordonarea unei echipe de 2-10 muncitori
- Punctual, spirit organizatoric, echilibrat emotional, ambitios, amabil, energic,
- Capabil sa asimileze cunostinte noi
- Constituie un avantaj : cunoasterea uneia sau mai multor limbi straine (engleza, sarba, rusa, bulgara, italiana)
- Permis / cunostinte operare motostivuitor.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare