GESTIONAR SEF

DEMIUMA COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura gestionarea permanenta a stocurilor si evidenta informatizata a acestora;
- Coordoneaza activitatile de depozitare si gestionare, pregateste comenzile de livrare;
- Asigura efectuarea inventarelor produselor din depozit conform normelor interne ale societatii;
- Urmareste procesul de expediere a marfii conform graficului de livrare si se asigura de acuratetea comenzilor;
- Asigura receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice;
- Coordoneaza echipa din subordine;
- Organizeaza activitatea de sortare, ambalare, incarcare si descarcare;
- Este responsabil cu recrutarea, dezvoltarea si motivarea angajatilor din subordine.

CERINTE

- Buna capacitate de organizare si raportare;
- Experienta relevanta in activitatile de gestiune;
- Bune cunostinte de operare pe calculator;
- Spirit de echipa, dorinta de dezvoltare profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Conditii avantajoase
- Bonuri de masa
- Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante

NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.