Gestionar - sectie productie - Companie Multinationala

Pluri Consultants Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atributii specifice postului de Gestionar - activitatea presupusa de post se realizeaza in cadrul sectiei de productie.
Compania multinationala detinatoare a fabricii este unul din liderii pietei de materiale de constructii din Romania.

CERINTE

- experienta similar anterioara
- persoana organizata
- simt de raspundere dezvoltat
- disponibilitate de lucru in 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu fix + beneficii)
- transport asigurat
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu multinational

Va rugam sa aplicati la acest anunt direct pe site sau trimitand CV-urile la adresa : pluri@pluri.ro. Va multumim !

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in domeniul resurselor umane si management

Recrutam pentru unul din clientii nostri, o companie multinationala din domeniul materialelor de constructii.