Gestionar piese auto

Rematholding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de gestiunea pieselor auto;
- efectuează operaţiuni de intrare în stoc a mărfii;
- efectuează recepţia fizică a mărfii la intrarea în magazia firmei;
- inregistrează, prelucrează şi păstrează informaţiile referitoare la situaţia stocurilor in baza de date a firmei;
- predă marfa către client rspunzand de completarea documentelor prevazute de legislatia in vigoare.

CERINTE

studii medii;
-cunoştinţe de contabilitate primară;
-experienta in domeniul auto;
-foarte bune cunostinte de operare PC (MS OFFICE);
-persoana ordonata;
-atenţie concentrată şi distributivă.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa

S.C. REMATHOLDING CO. S.R.L. a fost infiintata in decembrie 2003 si isi desfasoara activitatea in domeniul recuperarii si reciclarii deseurilor si resturilor metalice si nemetalice. Suntem in topul celor mai apreciati agenti de colectare, prelucrare si valorificare a materialelor reciclabile, iar acest lucru se datoreaza managementului performant si echipei REMATHOLDING. Suntem constienti ca cea mai valoroasa resursa a societatii este resursa umana, careia ii acordam o importanta deosebita incepand cu procesul de recrutare. Fiecare nou angajat da un plus de valoare echipei REMATHOLDING din care te invitam sa faci parte. Mai multe informatii puteti gasi pe site-ul www.rematholding.ro.