Gestionar/operator date/ livrare

EUROPE ONE DREAM TREND SRL

28-04-2016 | EXPIRA LA 30-04-2016

Job expirat

RESPONSABILITATI

-GESTIUNEA PUNCTULUI DE LUCRU IN STRICTA CONCORDANTA CU NORMELE LEGISLATIVE,
RASPUNDE DE INTOCMIREA RAPORTULUI DE GESTIUNE, TINE EVIDENTA GESTIUNII, ASIGURA INVENTARIEREA
PERIODICA.

-RESPONSABIL DE OPERATIUNILE DIN PUNCTUL DE LUCRU, RESPECTIV :
a. LIVRARI ( PRELUARE COMENZI, PREGATIREA DE LIVRARE A PRODUSULUI/PRODUSELOR, INTOCMIREA DOCUMENTELOR NECESARE LIVRARII, EXPEDIERE )
b. CONTROLUL STOCULUI , REFACREA ACESTUIA ATUNCI CAND ESTE NECESAR.

-MENTINEREA STANDARDELOR OPERATIONALE ALE PUNCTULUI DE LUCRU
-SATISFACEREA CLIENTILOR PRIN OFERIREA DETALIILOR TEHNICE ASUPRA PRODUSELOR VANDUTE IN MOD PROFESIONAL.
-INTOCMIREA DE RAPOARTE PERIODICE CU PRIVIRE LA ACTIVITATEA MAGAZINULUI

-RASPUNDE DE BUNA FUNCTIONARE A MAGAZINULUI DINPUNCT DE VEDERE ADMINISTRATIV,

-INTOCMESTE NECESARUL DE MARFA SI LE TRANSMITE MANAGERULUI.

-URMARESTE SI ANALIZEAZA CONCURENTA LOCALA SI STUDIAZA NIVELUL PRETURIOR PRIN COMPARATIE

-PROPUNE SOLUTII PENTRU IMPULSIONAREA VANZARILOR

CERINTE

Persoana tinara, dinamica, care sa aiba cunostinte bune in urmatoarele domenii :
- Gestiune primara
- Operare in Windows.
Mai sunt solicitate cunostinte minime in domeniul articolelor sport / fitness

BENEFICII OFERITE

Poate beneficia de procent din vanzari dupa atingerea break even poin-ului si sau daca reuseste sa optimizeze activitatea folosindu-se de experienta acumulata sau pe care o va dobandi la Job-ul actual

DESCRIEREA FIRMEI

Companie cu capital exclusiv romanesc, specializata in comertul en gros si on line cu articole sport/fitness, experienta de cca 20 ani.