Gestionar materii prime si materiale

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii sai, lider in productia tipografica, TANDEM CONSULTING recruteaza candidati in vederea ocuparii postului descris mai jos:
- eficientizarea intrarilor in productie FIFO;
- urmarirea permanenta a stocurilor, comenzilor normate si comenzilor pentru aprovizionare;
- analiza si gestionarea stocurilor;
- analiza istoricului si configuratiilor de comenzi;
- verificarea foarte atenta a specificatiei comenzilor cu marfa intrata in gestiune si predarea in consum;
- intocmirea si predarea la timp a rapoartelor si situatiilor cerute de superiori;
- colaboreaza cu toate departamentele din companie in vederea desfasurarii in bune conditii a activitatii.

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs - domeniul tehnic prezinta avantaj;
- cunostinte operare PC - Word, Excel - nivel avansat;
- persoana ordonata, organizata;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- seriozitate, perseverenta, responsabilitate, corectitudine.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- telefon de serviciu;
- transport asigurat;
- reale posibilitati de dezvoltare profesionala.