GESTIONAR MAGAZIONER

S.C. ASCENDIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptie marfa (nir, fise magazie, scanare receptie fizica).

- Livrare marfa direct (verificare documente livrare, scanare livrare fizica) si indirect (pregatire colete, intocmire documente de livrare, scanare livrare fizica).

- Manipulare marfa (incarcat descarcat colete zilnic).

CERINTE

- Obligatoriu experienta anterioara de gestiune (fise magazie, nir, bonuri consum).

- De preferat gestiune IT.

- Cunostinte MS Office si programe de gestiune
- Capacitate fizica de manipulare marfa 10-40 kg./colet.

- Persoana integra, dinamica, cu simtul responsabilitatii.

- Rezistenta la stres si program de lucru prelungit.

- Abilitate de a lucra cu cifre si calcule, organizare buna a sarcinilor zilnice.

Din 1992 System Plus este unul dintre cei mai mari si mai respectati furnizori de solutii informatice.
Importam si distribuim in toata tara tehnologie de calcul provenita de la cei mai importanti producatori mondiali.
Suntem principalul partener al firmelor HP si Dell in Romania.
Suntem specializati in dezvoltarea de proiecte informatice complexe, la cheie, realizate pe platforme Microsoft sau Unix, pentru care oferim:
- Consultanta
- Proiectarea configuratiilor
- Furnizarea echipamentelor
- Instalarea, conectarea in retele si punerea in functiune a sistemelor