Gestionar - Magazioner

WEISSPUNKT S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmeaza intocmai instructiunile directorului financiar si ale superiorului direct;
- are responsabilitatea intregii gestiuni si a inventarului materialelor din depozitele de materii prime si produse finite;
- primeste in gestiune, trimite in productie sau face returul produselor conform procedurilor Weisspunkt;
- furnizeaza informatii despre starea stocurilor la cererea superiorilor sai directi;
- furnizeaza informatiile necesare pentru previzionarea stocurilor; necesarul de materiale; aprovizionare;
- completeaza documentele necesare gestionarii stocului conform legislatiei in vigoare.

CERINTE

Educatie: studii medii de preferat economice
Experienta: minim 1 an
Ani experienta in domeniu: minim 6 luni
Experienta pe pozitia respectiva: de preferat intr-o companie de distributie sau orice fel de companie mare
Industria din care provine: productie de materiale publicitare (de preferat)

Cunostinte:
Cunostinte practice: tehnice (minime); materii prime in domeniul publicitatii constituie un plus
Cunostinte teoretice: utilizare PC – MS Office, limba engleza (basic)

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil si bonus in functie de rezultate.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de top in productia de materiale publicitare.